Matt is a Kitchener Polish Speaking Lawyer

Maciej (Matt) Milczarczyk urodził się w Lublinie i spędził swoje piękne dzieciństwo w małej wiosce Łopiennik na wschodzie Polski.

Urok tego miejsca przedstawił utalentowany fotograf Damian Dworuga na zdjęciach ktόre widać na stronie. Więcej pracy Damiana ktόry łaskawie zgodził się na przedstawienie tu jego fotografi można znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/DamianDworugaFotografia/

Rodzina Macieja wyemigrowała do Kanady w 1989 roku. Maciej zakończył studia ze stopniem Bachelor of Science z University of Waterloo oraz Bachelor of Laws ze szkoły prawniczej Osgoode Hall Law School na York University w Toronto. Został powołany do palestry Prowincji Ontario jako adwokat w roku 2005. Od roku 2008 prowadzi swoją własną kancelarię. Mecenas Milczarczyk pracuje w języku angielskim, francuskim i polskim i jest w stanie pomóc klientom w kwestiach prawnych w tych trzech językach. Prowadzi postępowanie sądowe w obu językach urzędowych Kanady.

Mecenas Milczarczyk posiada bogate doświadczenie w kilku dziedzinach prawnych a mianowicie obrona przed zarzutami kryminalnymi, prawo rodzinne i postępowanie cywilne w tym przygotowywanie testamentów i sprawy spadkowe. Więcej informacji na temat zakresu pracy kancelarii znajdziecie Państwo w języku angielskim na stronie Practice Areas.

Klientów którzy wymagają potwierdzenia dokumentów do użytku w Polsce oraz tych zainteresowanych testamentami lub pełnomocnictwami zapraszam do przejrzenia następujacych dokumentów w jęyku polskim:

Jest mi niezmiernie miło oferować wszystkie usługi kancelarii oraz analizę nurtujacych Państwa kwestii prawnych w języku polskim.